Spotkania młodzieżowe

Spotkania młodzieżowe w naszej Parafii odbywają się regularnie w każdy piątek o godz.18.00
Podczas tych spotkań, które prowadzi ks. Marcin Makula, modlimy się, chwalimy Boga śpiewem oraz uczestniczymy w ciekawych rozważaniach, wykładach, dyskusjach, gdzie każdy może podzielić się swoimi przemyśleniami.

Spotkania są bardzo różne pod względem tematycznym i dotyczą: Boga, naszej wiary, kościoła, chrześcijaństwa, problemów etycznych i moralnych naszego życia.W ramach spotkań młodzieżowych wyjeżdżamy na ogólnopolskie i diecezjalne spotkania młodzieży, aby w społeczności z innymi młodymi ludźmi naszego kościoła  budować swoją relację z Bogiem.

Na Ogólnopolskim Zjeździe Młodzieży w Wiśle, wygraliśmy turniej piłki nożnej, przywożąc pamiątkowy puchar.

Nie zabrakło nas też na Pierwszych  Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzieży Ewangelickiej w Poznaniu w dniach 27-30 kwietnia 2012r.
Tam też nie próżnowaliśmy i wróciliśmy z medalami.

Zatem jeśli się nudzisz i nie wiesz co ze sobą zrobić w piątkowe popołudnie, zapraszamy Cię na spotkanie młodzieżowe, które przeznaczone jest dla wszystkich młodych ludzi z naszej parafii. W naszej  grupie osób wierzących i modlących się możesz dobrze przeżyć czas, zawrzeć nowe przyjaźnie i w pełni poznać Jezusa Chrystusa.